Image default
Aplikacje Mobilne

12 dni z aplikacjami od Apple dla iOS za free

12_day_gifts_ios_hero_90sekund

Bardzo podoba mi się nowa promocja Apple. Od wczoraj trwa wielki maraton udostępniania w AppStore aplikacji na iPhone’y i iPady zupełnie za darmo. Każdego dnia pojawia się coś nowego i zasadniczo nie dotyczy tylko programów i gier, ale także innych multimediów, jak np. odcinki seriali, e-książki dla iBooks czy muzyka, dostępne w sklepie Apple z aplikacjami. Spodziewać możemy się raczej znanych tytułów, ale też takich, które z uwagi na cenę mogły być dla nas gorzej osiągalne. Promocja ciekawa, ale posiadająca kilka haczyków…

Po pierwsze to, co zobaczycie w swoim AppStore w ramach promocji uzależnione jest od kraju, w którym mieszkacie. Zatem inne aplikacje otrzymają Polacy i inne Amerykanie. Po drugie oferta w naszym kraju jest dość zawężona, bowiem nie wszystkie usługi działają, jak np. dostęp do określonych seriali. Ponadto nie wszystko jest dane na zawsze, tzn. jeśli pojawi się jakiś film, będzie dostępny w zależności od regionu do obejrzenia w ciągu 30 dni, ale jeśli zaczniecie jego oglądanie i zjakichś powodów zmuszeni będziecie je przerwać, to zostanie na to 24h lub 48h. Po tym czasie (lub obejrzeniu) film zniknie z Waszych zasobów.

No i teraz czas na konkrety. U nas pojawiły się póki co cztery propozycje od Rovio i Rovio Stars, czyli AngryBirds Star Wars cz.1 i 2., Juice Cubes oraz Tiny Tunes. Z mojej strony zachwytu więc póki co nie ma, bo wolałbym skorzystać z bardziej przydatnych aplikacji lub trafić na ciekawą książkę, aniżeli tylko mieć do wyboru zestawy gier i do tego dość monotematycznych, ale przed nami jeszcze dziesięć dni, zatem z zainteresowaniem będę śledził, co ciekawego się będzie pojawiać.

Promocja trwa od 26 grudnia br. do 6 stycznia 2014 r.

Źródło, foto: imore