Image default
LG

4000 szt. LG G4 trafi w ręce testerów jeszcze przed oficjalną premierą!

LG wychodzi przed premierą najnowszego G4 totalnie przed szereg! Otóż najświeższy flagowiec południowokoreańskiej firmy trafi w ręce aż 4 tys. testerów, tuż przed swoim debiutem! A konkretnie kilka tygodni wcześniej! Co więcej – dzięki oficjalnemu zaproszeniu na premierę nowego flagowca dwiadujemy się, że LG w G4 zastosuje albo imitację albo też prawdziwą skórę na tylnej klapce!

Muszę przyznać, że południowokoreański producent wprawia mnie w ostatnich dniach w niemałe osłupienie. I fakt, że chce rzucić aż 4 tys. słuchawek wśród ludzi, to niesamowicie pomysłowe posunięcie! Spodziewać się mogą ich fani z 15 krajów świata. Niestety nie będzie wśród nich Polski… Oprócz Korei Południowej, otrzymają je w swoje ręce również użytkownicy z Turcji, Indonezji, Singapuru, USA, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii i Hong Kongu.

LG_Consumer_Experience_500

Aby zakwalifikować się do akcji, trzeba będzie śledzić w wyznaczonych do promocji krajach strony społecznościowe LG oraz główne, lokalne witryny producenta, gdzie pojawią się pytania kwalifikacyjne (mogą być różne zależnie od regionu), na podstawie których zostaną wyłonieni szczęśliwcy.

Cóż, możemy być spokojni – wszystkie szczegóły na temat najnowszego smartfona poznamy jeszcze przed jego premierą, ale fejm będzie niespotykany! Każdy z uczestników, który otrzyma LG G4 do testów będzie musiał wykonywać też określone zadania! Wow! Co za akcja! Świetne posunięcie LG! Naprawdę wielkie brawa!

Źródło, foto: lg, cnet