Baselworld 2017: Stylowy GUESS CONNECT TOUCH z AW2.0 budzi pożądanie!

9

OK, to już wiemy – rok 2017, jest rokiem smartwatchy, które dostarczają na rynek przede wszystkim marki mające do tej pory w swoim portfolio stylowe produkty galanteryjne. Nie inaczej jest w przypadku amerykańskiego domu mody Guess, który przy okazji imprezy w Bazylei – Baselworld 2017, zaprezentował swojego najnowszego smartwatcha z Androidem Wear 2.0. Jest to kolejny produkt z wyższej półki, który dystansuje dotychczasowych graczy typowo technologicznych. Bo, jak tu się nie zachwycić takim Guess Connect Touch???

GUESS Connect Touch – fot. mat. pras.

Bez dwóch zdań to jedna z najciekawszych premier. Nie tyle pod względem technicznym, co stylowym. Czy na sali jest choć jedna osoba, której się ten produkt nie podoba? Supercienki – 11,85mm grubości – w dwóch wariantach: dla kobiet i mężczyzn oraz w dwóch rozmiarach, o średnicy koperty: 42mm i 44mm. Zegarki napędza Qualcomm Snapdragon Wear 2100, są w nich krokomierze, wbudowana łączność WiFi i oczywiście Bluetooth oraz pracują pod kontrolą Androida Wear 2.0!

GUESS Connect Touch – fot. mat. pras.

Już jesienią br. na rynek trafi aż szesnaście wariantów kolorystycznych Guess Connect Touch! Amerykanie lubią podkreślać, że ich markę definiuje modowe DNA, w związku z czym GCT nie tylko fantastycznie wyglądają, ale zaoferują nieprzebrane możliwości personalizacyjnych, tak aby każdy właściciel i właścicielka zegarków, mogli dostosować je pod własne indywidualne gusta, będące – tak, jak kod DNA – niepowtarzalne i unikatowe. Ma w tym pomóc dostęp do aż setki wariantów wzorniczych i kolorystycznych dedykowanych tarcz!

Wybrane tarcze dedykowane dla GUESS Connect Touch – fot. mat. pras.

WOW! Na prawdę – czapki z głów! Wyglądają te zegarki świetnie! Nie ma jeszcze cen, ale zdecydowanie zapowiadają gorącą smartwatchowo jesień. Ciekaw jestem, jak będą wyglądać kolejne podzespoły? Sama baza obiecuje typowe rozwiązania inteligentne w zaawansowanych i pięknych produktach. Świetnie – jest (obok np. Fossila) – na co ostrzyć zęby, tym bardziej że spośród marek modowych, to własnie Guess jako pierwsza oferowała inteligentne zegarki już w 2015 roku, ale wówczas z bardzo uboga funkcjonalnością. Teraz dzięki Androidowi Wear 2.0 mają szansę podbić niejedno technologiczne (ale i nie tylko) serce.

Share.

About Author

Niedźwiedź - ROAR! Redaktor Naczelny https://90sekund.pl. Pasjonat humanistyki cyfrowej oraz literatury Myśliwskiego, Pamuka, Cabrea i biegania.