Image default
Biznes

Microsoft Surface dla firm już od 138zł! A potem wykup za… 1proc. wartości!

Microsoft przygotował świetną ofertę dla firm w ramach leasingu swojego sprzętu komputerowego. Marzy Ci się jeden z ultramobilnych notebooków z serii Surface i masz firmę? Masz zarazem okazję do świetnego zakupy, który wliczysz też w koszty!

Microsoft Surface dla firm – tak, o tym pomyśle słyszałem już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz przyszedł moment na prawdziwe konkrety. Gigant z Redmond i jego polski oddział przy współpracy z polskim sklepem X-KOM, oferuje możliwość wygodnego leasingowania swoich najbardziej rozchwytywanych komputerów z linii Surface! Możesz więc mieć jeden z tych sprzętów w następujących wariantach:

  • Surface Booka 2 z myszką Arc Mouse już od 159,75zł netto/mc,
  • Nowego Surface Pro z dedykowaną klawiaturą TypeCover i piórkiem Surface Pen od 152,70zł netto/mc.
  • Surface Laptopa z myszą Arc Mouse od 137,64zł netto/mc.
Microsoft Surface Book (2015)
Microsoft Surface Book (2015) – recenzja 90sekund.pl

Wygląda na to, że Microsoft Surface dla firm prezentuje się oczywiście bardzo atrakcyjnie z kilku innych powodów. Po pierwsze raty leasingowe są na zerowym oprocentowaniu. Po drugie sprzęt można rozliczyć, jako koszt prowadzonej działalności gospodarczej, po trzecie możesz odliczyć VAT od każdej faktury leasingowej za komputer Surface, a po czwarte – odkupisz po okresie leasingu swoje urządzenie za 1 proc. jego wartości! Microsoft zapewnia, że weryfikacja wniosku trwa pół godziny, a umowy można podpisywać w banku PKO, sklepach X-KOM lub u kuriera.

RECENZJA MICROSOFT SURFACE BOOKA

Kurczę – oferta niezła, chociaż trzeba przyznać, że droższe modele już tak tanio nie wychodzą. Wszystkie przedstawione wyżej ceny, obejmują komputery w podstawowym wariancie specyfikacyjnym, którego trzonem są procesory Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB na dane oraz wyświetlacze 12.3 cala i 13.5 cala. Taki Surface Book 2 z matrycą 15 cali, procesorem i7, 512GB na pliki i 16GB RAM to już wydatek netto wynoszący 292,41zł miesięcznie.

Microsoft Surface Laptop (2017)
Recenzja Microsoft Surface Laptop (2017) – 90sekund.pl

RECENZJA MICROSOFT SURFACE LAPTOP

Niezależnie od wariantu cenowego, czas trwania umowy leasingowej wynosi 36 miesięcy. Jest to więc rozsądny okres, po którym na pewno wciąż będziemy mogli cieszyć się wydajnym i udanym sprzętem. No, albo przeskoczymy na jego świeższe wersje, które w nadchodzących latach przecież się pojawią. Oczywiście przydatność akurat komputera Surface, jest uzależniona od modelu biznesu, jaki prowadzisz, ale więszkość mikroprzedsiębiorców powinna być zadowolona z postawienia na logo Microsoftu, nawet jeśli specyfikacyjnie będzie to opcja najbardziej podstawowa. Tutaj po prostu nie ma miejsca na kompromisy i sprzęt ten działa po prostu świetnie, o czym przekonałem się wielokrotnie recenzując te produkty… i w końcu sam kupiłem swojego Surface Booka!