Image default
HTC

Czy HTC zrobi dźwiękowe “BOOM”?

Daaaawno temu pisałem o tym, że HTC ma rozpocząć współpracę z firmą Bose, która specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych technologii, które mają zapewnić wysokiej jakości dźwięk. A trzeba przyznać, że smartfony HTC – w szczególności flagowce – tę jakość zawsze prezentowały na wysokim poziomie. W połączeniu z głośnikami BoomBass – TUTAJ recenzja – One M8 i One M9 potrafiły rozkręcić nie jedną imprezę. Wszystko wskazuje, że HTC 10 również nie pozostanie w tyle.

HTC One M9 - Dolna część - 90sekund.pl
HTC One M9 – 90sekund.pl

Grafika, którą widzisz w tytule, oraz hasło –  “Nadchodzi nowe, nadchodzi BOOM. Usłyszysz” sugeruje tylko jedno. Tajwańczycy chcą nas zaskoczyć i pokazać, że dźwięk w nowym flagowcu będzie świetny. Być może właśnie teraz współpraca z firmą Bose w pełni ukaże swoje owoce i czeka nas prawdziwa muzyczna uczta. Być może właśnie to będzie jeden z tych elementów o którym pisałem ostatnio. HTC 10 musi się czymś wyróżniać, żeby osiągnąć sukces. Nie ma mowy o kopiowaniu konkurencji. Czy świetny dźwięk to recepta na pozyskanie klientów? Będzie bardzo ciężko, bo LG swoim modułowym G5 z pewnością będzie ogromną konkurencją, być może nawet poza zasięgiem. A przecież nie można zapominać o Sony, którego Xperie również dostarczają niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

HTC BoomBass - HTC One M8 i BoomBass to świetne muzyczne połączenie - 90sekund.pl
HTC BoomBass – HTC One M8 i BoomBass – 90sekund.pl

Tym niemniej moja ciekawość w stosunku do modelu HTC 10 wzrosła. I choć nie czekam na jego premierę z zapartym tchem, to z ciekawością będę obserwował jak na rynku poradzi sobie tegoroczny flagowiec. Ciężko mi się bowiem patrzy jak HTC walczy o życie, ale żeby coś się w tej kwestii zmieniło HTC 10 musiałby być perfekcyjny niemalże pod każdym względem. Jak będzie okaże się 12 kwietnia. Premiera tuż tuż i jak widać HTC podgrzewa atmosferę.

Źródło, foto: HTC