Image default
Aplikacje

Fotoporady National Geographic – Twój nowy poradnik do fotografii

Gratka dla każdego fana i amatora fotografii! Samsung przy współpracy z National Geographic prezentuje aplikację, dzięki której robienie zdjęć stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Stanie się tak przede wszystkim dlatego, że pomoże ona odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań, a dodatkowo przekaże ciekawe wskazówki, które pozwolą świadomie wykonywać interesujące zdjęcia.

Fotoporady NATIONAL GEOGRAPHIC - 90sekund
Fotoporady NATIONAL GEOGRAPHIC – 90sekund

Zaraz po zainstalowaniu aplikacji otrzymujemy dwie lekcje, w których możemy przeczytać o różnych aspektach fotografii. Na pierwszy ogień mamy najbardziej podstawowe tematy – Obsługa aparatu oraz Ostrość. Do każdego działu dołączony jest również film. Lekcje prowadzone są przez dyrektora artystycznego National Geographic Polska – Wojciecha Franusa. Dzięki temu nie musicie martwić się o poziom porad, ponieważ te stoją na wysokim, profesjonalnym, a zarazem przystępnym dla każdego poziomie.

Fotoporady NATIONAL GEOGRAPHIC - 90sekund
Fotoporady NATIONAL GEOGRAPHIC – 90sekund

Każda lekcja kończy się Quizem, dzięki którego możemy przejść do następnej. Te pojawiać się będą w każdy czwartek dzięki czemu mamy czas na naukę i przećwiczenie danych lekcji oraz poszerzanie swoich umiejętności.

Aby skorzystać z aplikacji wystarczy ją zainstalować na urządzeniu działającym na Androidzie – KLIK! Aplikację można pobrać również w Sklepie Galaxy Apps – TUTAJ  Owocnej nauki i udanych kadrów! :)

Źródło: samsungmedia