Image default
Bezpieczeństwo

Guard S8 – Samsung uruchamia pakiet ochrony na miarę prawdziwego flagowca!

Jeśli po przeczytaniu naszych tekstów (czyli TEGO, TEGO, TEGO i TEGO) na temat nowości Samsunga – Galaxy S8 i S8 Plus – poczułeś/-aś, że pokusa Cię pokonała, dobra wiadomość jest taka, że zamówić swój egzemplarz możesz już dzisiaj – dokładnie w tej chwili. Niecierpliwość zostanie odpowiednio nagrodzona przez Samsunga, ponieważ swój egzemplarz otrzymasz 8 dni przed innymi. Reszta musi czekać do 28 kwietnia 2017 roku. Jest jednak COŚ jeszcze…
Samsung jak zawsze pamięta i dba o swoich konsumentów, więc i teraz uruchomił program Guard S8. Jest to pakiet premium dla osób, które zdecydują się na zakup któregoś z nowych S8. Trzeba przyznać, że jest on dość atrakcyjny, aczkolwiek należy spełnić pewne warunki, no i trzeba się spieszyć. W skład pakietu wchodzi m.in. dedykowana infolinia, a także zdalna pomoc techniczna. O ile infolinia nie brzmi tak atrakcyjnie, to pomoc zdalna już tak. Nie zawsze bowiem da się wszystko idealnie wytłumaczyć przez telefon, a przeklikanie się konsultanta przez skomplikowane ustawienia w Twoim smarfonie może szybko rozwiązać problemy. Oczywiście w grę wchodzi kwestia udostępnienia zawartości Twojego telefonu, ale wszystko dziać się będzie na Twoich oczach, więc nie obawiałbym się o bezpieczeństwo.
Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus – 90sekund.pl
Dodatkowo otrzymasz jeszcze jeden rok gwarancji, co łącznie da 3 lata, a także zapewnienie o ewentualnej naprawie (w razie, gdyby coś…) do 2 godzin w wybranych punktach serwisowych. Jeśli usterka będzie poważniejsza, Samsung wymieni wadliwy model, oczywiście pod warunkiem spełnienia założeń z zapisów gwarancyjnych. Warto zatem przeczytać sobie dokładnie regulamin. Dodam, że ewentualna naprawa/wymiana jest możliwa przez rok od momentu oficjalnego rozpoczęcia sprzedaży. W tym przypadku najbardziej istotny jest – przynajmniej dla mnie – dodatkowy rok gwarancji.
Żeby spełnić wszystkie warunki promocji, należy pamiętać jeszcze o dwóch rzeczach. Po pierwsze: pakiet dostępny jest tylko w okresie przedsprzedaży, a więc od dzisiaj do 19 kwietnia 2017r. Po drugie: rejestracji będzie można dokonać od 28 kwietnia 2017r. na stronie www.guards8.samsung.pl. Wygląda obiecująco!
Źródło: Samsung