Image default
Uncategorized

Jedź nad morze i wypocznij z Samsungiem

Zaletą polskiego morza są piękne, szerokie i piaszczyste plaże. Wadą – niestety klimat. Jeśli nie trafimy w pogodę, to często zdarza się, że dobija nas nuda. Co wtedy zrobić? Wybrać się do jednego z mobilnych Przystanków Samsunga, w których zobaczycie najnowsze urządzenia, obejrzycie w świetnej jakości filmy, pogracie np. w Fifę 13 lub poczytacie świeżą prasę! Znajdą tam coś dla siebie i mali i duzi.

Przystanek Samsung zawita do czterech nadmorskich miejscowości: Darłowa, Międzyzdrojów, Władysławowa, Dębek. W każdej z nich będzie przez dwa tygodnie i tak do końca wakacji.  Właściwie to wczoraj ustawił pierwszy Przystanek w Darłowie i będzie tam do 14 lipca.

Przystanek Samsung Darłowo
Przystanek Samsung Darłowo

Jak zapowiada Samsung będziecie mieli okazję dotknąć i przetestować wiele nowości, nawet tych z najwyższej półki:

Będzie można na żywo sprawdzić, jakie opcje ma Samusng SmartTV, jak pierze pralka EcoBubbe czy ocenić funkcje smartfonu GALAXY S 4. Będzie zatem zabawa, multimedia, doświadczenie nowych technologii. 

Poza tym Samsung otwiera się również na potrzebujących. Na Przystankach wypożyczycie  bezpłatnie np. rowery i wyjeżdżając kolejne kilometry wspomożecie Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. A kiedy już się najeździcie, nagracie i wytestujecie nowy sprzęt, będziecie mogli wygrać m. in. plażowe upominki.

Szkoda, że nie trafiłem na taki Przystanek w zeszłym roku, kiedy porządnie zmokłem, w ogóle nie użyłem plaży i ostatecznie wróciliśmy z rodziną z urlopu kilka dni wcześniej. Przyznam dość egoistycznie, że ja przynajmniej miałbym co robić ;)

Źródło: samsung

Foto: samsung