Jeśli kupisz HTC U11 teraz, to dostaniesz prezent wart 2tys. zł!

4

Skoro było u nas o przedsprzedaży Samsunga Galaxy S8/S8+, podobny materiał o Sony Xperii XZ Premium, to i będzie o HTC U11. Już w dniu premiery ruszyła możliwość zamawiania najnowszego smartfona Tajwańczyków na oficjalnej stronie producenta. Ale ten idzie o krok dalej – kto zdecyduje się nabyć jego najnowszego flagowca, może liczyć na atrakcyjny, wielosprzętowy upominek. Widać gołym okiem, że producenci słuchawek premium ścigają się na naprawdę atrakcyjne dodatki przedsprzedażowe!

HTC U11 – fot. mat. pras.

W przypadku HTC U11 jest to prawdziwie królewski zestaw fitnessowy, którego wartość wynosi 2 tys. zł. Tak, mowa o Connected Fitness System UA Healthbox (pisaliśmy o nim TUTAJ i TUTAJ), dzięki któremu możliwe jest śledzenie własnej aktywności fizycznej, a odbywa się to poprzez inteligentną wagę, smart-opaskę UA Band i pulsometr UA Heart Rate. Całość spina w jedno aplikacja mobilna agregująca wszystkie dane w jednym miejscu.

Żeby kupić to wszystko w cenie smartfona HTC U11, która wynosi 3249zł brutto, trzeba się spieszyć, bo oferta ograniczona jest czasowo i kończy się 26 maja. Pierwsze egzemplarze razem z upominkiem będą trafiać do nowych właścicieli i właścicielek od początku czerwca. Jest więc jeszcze kilka dni na podjęcie decyzji. Już teraz możliwe jest zamówienie U11 przez operatorów komórkowych sieci Orange, Play, Plus oraz T-Mobile. Wkrótce smartfon będzie też w jednym z popularnych elektromarketów.

HTC U11 – fot. mat. pras.

Z uznaniem przyznaję, że to bardzo fajny pakiet promocyjny. Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę swoje ambicje ruchowe. Jako, że trend pro-sportowy dominuje w tej chwili właściwie w każdym zakątku ziemi, toteż zarażają się nim również Polacy. Sam obserwuję, jak wiele osób biega razem ze mną po poznańskich ulicach, parkach, czy Cytadeli. Od dłuższego czasu myślę o zakupie inteligentnej wagi, glukometru oraz ciśnieniomierza. Chciałbym, żeby wszystko łączyło się z jakąś aplikacją, tak bym mógł zbierać dane w jednej apce. Myślę, że podobnych osób do mnie jest więcej, więc oferta HTC na nowego flagowca w przedsprzedaży jest bardzo atrakcyjna!

Share.

About Author

Niedźwiedź - ROAR! Redaktor Naczelny https://90sekund.pl. Pasjonat humanistyki cyfrowej oraz literatury Myśliwskiego, Pamuka, Cabrea i biegania.