Image default
Film

Jest nowy trailer House of Cards – 3 sezon coraz bliżej!

Z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę rewelacyjnego serialu z Kevinem Spacey. Muszę przyznać, że trailer, jest naprawdę interesujący i jestem przekonany, że kolejna seria utrzyma poziom poprzednich.

Wcześniejsze odsłony przygód i intryg małżeństwa Underwoodów oglądały miliony osób, co przekształciło się w niezwykłą popularność serialu. Wielokrotnie nagradzany, również za główne role – Robin Wright oraz wspomniany Kevin Spacey otrzymali Złote Globy. Serial został jak widać doceniony nie tylko przez fanów. Ale to właśnie oni z niecierpliwością czekają na premierę 3. sezonu, a w raz z nimi także ja. Premiera przypomnę 27 lutego.

Czasu jeszcze trochę zostało, a trailer skutecznie podgrzewa tylko atmosferę. Za coś co kocham jeszcze House of Cards to to, że od razu mamy dostęp do wszystkich odcinków. Nie trzeba czekać z tygodnia na tydzień na kolejne przygody głównych bohaterów. Warto również przypomnieć, że mamy polski akcent w produkcji serialu, ponieważ jeden z odcinków wyreżyseruje Agnieszka Holland.

Kto jakimś cudem nie widział jeszcze tego serialu, niech szybko nadrabia zaległości ;). Z pewnością będzie się działo, a ja już czuję, że kolejne przygody Franka Uderwooda wytną z mojego życia kilkanaście godzin.

O to zapowiedź:

PS.
Czy Pan po lewej z 14 sekundy trailera kogoś Wam nie przypomina? ;) Biorąc pod uwagę tego co działo się na wschodniej scenie politycznej w 2014 roku, możemy być pewni, że głównym przeciwnikiem Franka będzie prezydent Rosji.