LG znów to robi! Twój G4 dostanie Marshmallowa już w przyszłym tygodniu!

2

LG to pierwsza firma, która przed rokiem wypuściła kilka dni po premierze Androida 5.0 Lollipop na swoje flagowe wówczas smartfony z serii G3. I dzisiaj – chociaż od premiery najnowszego systemu Google minęło już kilka tygodni – robi to znowu, tyle że z Androidem 6.0 Marshmallow! Co więcej – i tym razem to Polska będzie pierwszym krajem, który dostanie aktualizację, a stanie się to po 19 października, czyli już za kilka dni!

[showads ad=rek3]

Oczywiście Marshmallow dla G4, to tak naprawdę pierwsza aktualizacja tego typu na świecie. Oznacza to, że flagowiec LG naprawdę zasługuje na to miano. Nie wiem, kiedy Samsung konkretnie chce dostarczyć ten system na swoich urządzeniach premium, ale tym krokiem zdecydowanie LG dystansuje swojego południowokoreańskiego konkurenta. Teoretycznie bowiem, to nic takiego. Jeśli nie macie LG G4, to przecież nie poczujecie tego powiewu świeżości. Podobnie – biorąc pod lupę nowy OS od Google łatwo zauważyć, że to w dużej mierze zmodyfikowany Lollipop. Ale nie o to chodzi! O co zatem?

LG G4 i jego skórzane plecki - 90sekund.pl

LG G4 i jego skórzane plecki – 90sekund.pl

[showads ad=rek2]

Otóż – płacisz, to wymagasz. I – bez dwóch zdań – w przypadku LG G4 – dostajesz niemal na czas i przed wszystkimi! Trudno nie czuć się wyróżnionym! Brawo! Myślę, że w tym przypadku warto zacytować Chrisa Yie – v-ce prezesa i szefa oddziału komunikacji marketingowej LG:

Ścisła współpraca z Google pozwoliła nam wprowadzić aktualizację do Android 6.0 dla użytkowników LG G4 przed pozostałymi producentami. Chociaż sama szybkość działania to nie wszystko, LG nieustannie dąży do tego, aby użytkownicy naszych urządzeń dostawali najnowsze rozwiązania jako pierwsi.

Osobiście najbardziej cieszy mnie to wyróżnienie dla Polski. Świetnie, że LG zaczął od kraju nad Wisłą, bo przecież pozostali użytkownicy z Kontynentu otrzymają Marshmallowa również, ale dopiero po nas :). I nie łudziłbym się – jak mogą sądzić prześmiewcy – że oto gigant testuje na Polsce, żeby wyłapać niedociągnięcia i błędy. Po prostu – myślę, że jesteśmy dla niego ważnym rynkiem. I partnerem!

Piąteczka LG! :)

KONIECZNIE PRZECZYTAJ NASZĄ RECENZJĘ
LG G4!

[showads ad=rek3]
Share.

About Author

Niedźwiedź - ROAR! Redaktor Naczelny https://90sekund.pl. Pasjonat humanistyki cyfrowej oraz literatury Myśliwskiego, Pamuka, Cabrea i biegania.