News

MojChromebook.pl z nowym autorem

Chrome logo with white background_mojchromebook

Chromebooki są moją wielką pasją. Właściwie tylko brak czasu ogranicza mi poznawanie tego sprzętu oraz środowiska, w którym pracują, w jeszcze szerszym zakresie. Nie składam jednak broni, w życiu chodzi przecież o to, żeby robić to, co się lubi. Ale jeszcze lepiej, jeśli pasje można z kimś dzielić.

Dlatego do bloga MojChromebook.pl dołącza właśnie Krzysztof Bojarczuk, autor którego być może część z Was kojarzy z mojego innego projektu – bloga 90sekund.pl, który rozwija się niezwykle dynamicznie i traktuje przede wszystkim o nowych technologiach. Testujemy tam też razem z Krzysztofem sporo sprzętu mobilnego.

Krzysztof swoją przygodę na MojChromebook.pl zacznie wpisami o tym, jak przygotowuje się do zakupu Chromebooka. Dyskutujemy o tym od miesięcy, zwłaszcza po licznych zeszłorocznych i noworocznych premierach, kiedy jest już z czego wybierać, więc łącza między nami rozgrzane są do czerwoności ;) Cieszę się, że wspólnie z Krzysztofem będziemy mogli dostarczać Wam nowych informacji na temat tak lubianego przez nas sprzętu i systemu.

Może nie widać tego w komentarzach, ale dostaję od Was jednak trochę maili, z pytaniami dotyczącymi zakupu Chromebooka, Chromebase lub Chromeboxów. Podejrzewam, że nie wszyscy mają odwagę pytać o różne detale na ogólnym forum, dlatego mam nadzieję, że Krzysztof opisując swoją drogę do własnego, pierwszego Chromebooka, pomoże w podjęciu właściwej decyzji wielu z Was.