Image default
Android Wear

MWC2015: Wow – Huawei zaczyna rozdawać smartwatchowe karty!

Szafirowe szkło, ekran AMOLED 1,4 cala z rozdzielczością 400×400 px o gęstości ułożenia pikseli na poziomie 286 ppi oraz kontraście 10000:1, korpus wykonany ze stali Stainless steel, 512 MB RAM, Bluetooth 4.1, czujnik pulsu, barometr, krokomierz, a do tego całość napędzana Snapdragonem 1,2 GHz z Androidem Wear na pokładzie. Co to takiego? Panie i Panowie – oszałamiający smartwatch od Huawei!

Huawei Watch - fot. mat. pras.
Huawei Watch – fot. mat. pras.

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem dwóch niesamowitych rzeczy, które przyniosła premiera najnowszego smartwatcha tej firmy! Po pierwsze, w wideo promocyjnym korporacja jasno sformułowała tezę, która jest mi niesamowicie bliska – dzisiejsi producenci cały czas usiłują skopiować smartfona na nadgarstek!

Brawo – trudno ująć to inaczej! Po drugie, Huawei idzie inną drogą, chce żeby jego produkt był genialnie wyposażony i od razu nobilitował tę sferę urządzeń ubieralnych. To nie ma być gadżet! To ma być pełen nobliwości i szacunku produkt!

Huawei Watch - fot. promo wideo
Huawei Watch – fot. promo wideo

Do tej pory żaden z producentów serwujących nam smartwatche z okrągłą tarczą nie zrobił tego tak dobrze pod kątem wzorniczym, jak właśnie Huawei. Po raz pierwszy czuję się kupiony przez ten typ inteligentnych zegarków – do tej pory preferowałem kwadratową tarczę. Ciekaw jestem ceny i tego, jak szybko trafi na nasz rynek! Brawo Huawei – gratuluję produktu, który naprawdę chce się mieć!

2 komentarze

snovvy77 Marzec 4, 2015 at 1:12 pm

LG G Watch Urban LTE (na systemie WebOS) to dopiero jest coś. A tak Huawei pokazał kolejny taki sam zegarek jak moto360 czy Watch R tyle że w bardziej eleganckiej wersji. Ale to już było przed Huawei.

Michał Brożyński Marzec 4, 2015 at 3:22 pm

Witaj, widziałem już te smartwatche. Mój wpis na ich temat możesz przeczytać tutaj, zrobiłem też trochę zdjęć: https://90sekund.pl/mwc2015-lg-watch-urbane-lte-jest-penerski-a-bez-4g-piekny/ Moim zdaniem WebOS musi mieć aplikacje, aplikacje i jeszcze raz – APLIKACJE, aby mógł pokazać co potrafi. Póki co jest nawet całkiem ładnie, taka droga środka pomiędzy Tizenem i Androidem Wear. Natomiast Moto 360 do Huawei Watcha całkowicie się nie umywa. Smartwatch od Huawei jest niesamowicie zrobiony, ma genialny wyświetlacz i prezentuje się jak VIP Premium: https://90sekund.pl/mwc2015-huawei-watch-to-najpiekniejszy-smartwatch-na-rynku-a-opaska-talkband-b2-jest-zjawiskowa/

Komentowanie zamknięte