Image default
Muzyka

Orange idzie w strumień! Czas na darmowe Spotify Premium z Pomarańczowymi!

Zero reklam, zero ograniczeń, zero problemów ze słuchaniem offline. Tak wygląda najnowsza oferta pomarańczowego operatora w Polsce, na usługi związane z serwisem streamingowym Spotify w ramach jego Smart Planu LTE.

Oferta działa dwutorowo – w abonamencie 80zł miesięcznie z telefonem lub bez smartfona, w cenie 59,99zł miesięcznie. Jeśli jesteś już klientem Orange spełniającym jeden z tych dwóch warunków (lub innym Smart Planowcem), to darmowe Spotify będziesz mieć przez trzy miesiące. Na okres 24 miesięcy za free otrzymają streaming Szwedów nowi i przedłużający umowę klienci.

Nie jest to może tak spektakularny start, jaki zaoferował Play własnym klientom, bowiem Tidala dostali wszyscy – bez względu na to, jakim dysponują abonamentem. Niemniej posunięcie Orange jest również interesujące, bo Spotify cieszy się większą popularnością i dobrą renomą. Poza tym jest również świetną zachętą do porzucenia konkurencji i widać, że właśnie w ten segment celuje Orange.

Przygoda ze szwedzkim serwisem streamingowym (najpopularniejszym na świecie zresztą) zaczęła się już wcześniej, podczas organizowania Orange Warsaw Festival oraz Open’er Festival. Witać więc, że pomarańczowym blisko do siebie z zielonymi ;).

4 komentarze

snovvy77 Wrzesień 30, 2016 at 11:53 am

Ciekawe czy też się tak skończy jak z Deezerem.

Michał Brożyński Wrzesień 30, 2016 at 12:09 pm

Tzn?

snovvy77 Wrzesień 30, 2016 at 12:49 pm

Tzn że parę lat temu Orange oferował usługę Deezer premium dla swoich abonentów, o ile się nie mylę też w najdroższych pakietach i miał to być magnes na nowych klientów. Potem ni z gruni ni z pietruni poinformowali o zakończeniu współpracy z Deezer. Oczywiście nie był to warunek umowy tylko dodatkowa usługa dla płacacych abonament (w moim przypadku było to 129,99 – btw co czasy, prawda?).

Michał Brożyński Wrzesień 30, 2016 at 1:38 pm

Kurczę, nie kojarzę tej akcji, ale faktycznie można było się drapać po głowie w takiej sytuacji, jak z tym Deezerem. No tutaj ze Spotify akurat wystarczy próg 80zł w Smart Planie, a jeśli ktoś robi podobnie do mnie, czyli bierze samą umowę bez tele, to i nawet 59,99zł pozwoli załapać się na darmowe Spotify. I sądzę, że jeśli Orange razem ze Szwedami robią już imprezy, to raczej wątpię, aby mieli się rozchodzić w okolicznościach “spontanicznych”. Tak mi to przynajmniej teraz wygląda.

Komentowanie zamknięte