Planujesz zakup ZenWatcha 2? Nie czekaj na polską premierę! Taniej u Niemca!

0

Asus Zenwatch 2 to jeden z najciekawszych smartwatchy czekających na swój debiut w Europie. Asus udowadnia nim, że można stworzyć świetny produkt wearables, który nie tylko pięknie wygląda, ale posiada szereg funkcji, za które wcale nie trzeba dużo zapłacić. Czym to skutkuje? Naprawdę dobrymi ofertami w zagranicznych sklepach. Nie spodziewałem się jednak, że może być aż tak tanio!

[showads ad=rek3]

Przedsprzedaż i cena Zenwatcha 2 od Asusa w niemieckim Amazonie na dzień 2015-11-13. - 90sekund.pl

Przedsprzedaż i cena Zenwatcha 2 od Asusa w niemieckim Amazonie na dzień 2015-11-13. – 90sekund.pl

Dlatego jeśli planujesz zakup Zenwatcha 2, to nie zastanawiaj się i rób swoją rezerwację na niemieckim Amazonie! Nowy zegarek, z dostawą do Polski to w tej chwili wydatek rzędu ok. 770zł brutto (zależy od kursu euro)! I tak, piszę tutaj o wersji większej z szerszym paskiem! Zresztą i tak nie ma to znaczenia, bo mniejsza opcja wyceniana jest na tej aukcji tak samo. Dla porównania – np. w polskim sklepie X-KOM dostaniesz pierwszą edycję Zenwatcha za… 999zł!

Cena pierwszego Zenwatcha od Asusa w sklepie X-KOM aktualna na dzień 2015-11-13. - 90sekund.pl

Cena pierwszego Zenwatcha od Asusa w sklepie X-KOM aktualna na dzień 2015-11-13. – 90sekund.pl

[showads ad=rek2]

Oczywiście Zenwatch 2 nie jest jeszcze sprzedawany, ale to kwestia najbliższych tygodni (jeśli nie dni). Póki co trwają preordery, ale jestem zachwycony tą ceną! Ciekaw jestem, jak będzie ona w tych okolicznościach wyglądała w Polsce, kiedy smartwatch Asusa zawita na naszym rynku? Po ostatnich doniesieniach na temat cen np. Huawei Watcha, nie ulega wątpliwości, że Asus celuje znacznie poniżej oczekiwań. A to świetna wiadomość, bo po testach pierwszego Zenwatcha jestem przekonany o wyjątkowości również edycji drugiej.

Asus Zenwatch 2 w dwóch wariantach wielkości i szerokości pasków - fot. mat. pras.

Asus Zenwatch 2 w dwóch wariantach wielkości i szerokości pasków – fot. mat. pras.

To co, na zakupy? Dla chętnych TUTAJ bezpośredni link.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ PIERWSZEGO ASUS ZENWATCHA (WI5100Q)

[showads ad=rek3]

Share.

About Author

Niedźwiedź - ROAR! Redaktor Naczelny https://90sekund.pl. Pasjonat humanistyki cyfrowej oraz literatury Myśliwskiego, Pamuka, Cabrea i biegania.