Image default
CES2016

Samsung Gear S2 w złocie i platynie wygląda świetnie!

[showads ad=rek3]

Jeden z najlepszych smartwatchy 2015 roku, a zarazem jeden z najlepiej wykonanych, właśnie zyskuje nowe oblicze. I patrząc po materiałach prasowych, muszę powiedzieć, że zarówno wersja 18K Rose Gold jak i Platinum wyglądają świetnie. Trzeba przyznać, że Samsung wykonał świetną robotę i jeszcze bardziej upiększył Geara S2 Classic.

Nowy Samsung Gear S2 Classic- mat. pras. Samsung
Nowy Samsung Gear S2 Classic- mat. pras. Samsung

Jeśli jeszcze nie miałeś/-aś okazji, to koniecznie przeczytaj:
moją recenzję Samsunga Gear S2 (SM-R7320)

Przyznam jednak szczerze, że gdybym osobiście miał wybierać, to bardziej podoba mi się wersja Platinum. Złoto niestety nie wszędzie i nie na każdym urządzeniu dobrze wygląda, ale to tylko moje zdanie. Zresztą wersja Rose Gold z białym paskiem wykonanym z naturalnej skóry Ivory Genuine Leather Band, bardziej będzie pasowała na damski nadgarstek. Myślę, że ten model właśnie jest ukłonem w stronę płci pięknej, co niewątpliwie bardzo cieszy. Oczywiście wersja Platinum również ma pasek z naturalnej skóry – Black Genuine Leather Band i prezentuje się z nowymi tarczami rewelacyjnie.

Samsung Gear S2 Classic Gold - mat. pras. Samsung
Samsung Gear S2 Classic Gold – mat. pras. Samsung

Nie powinno to wszystko jednak dziwić, bo Samsung od dawna współpracuje z uznanymi projektantami, o czym nie raz już pisałem. Teraz kontynuuje ją zarówno przy nowych tarczach, jak i przy paskach. Efekty tego są – jak widać – bardzo atrakcyjne i powinny zadowolić nawet największych maruderów.

Samsung Gear S2 Classic Platinum - mat. pras. Samsung
Samsung Gear S2 Classic Platinum – mat. pras. Samsung

Sam wygląd to jeszcze nie wszystko, bowiem Samsung ulepszył Geara S2 pod kątem kompatybilności z systemem iOS. Samsung tym samym otwarcie zamierza rywalizować z Apple Watchem. To bardzo dobry krok, który powinien przynieść tylko korzyści południowokoreańskiemu producentowi. Zresztą z tą edycją smartwatcha, Samsung otworzył się naprawdę na innych użytkowników technologii mobilnych. Przypomnę bowiem, że od początku działa on na wszystkich urządzeniach z Androidem. W przypadku wcześniejszych jego smartwatchy były ograniczenia tylko do określonych urządzeń Samsunga.

[showads ad=rek3]

Źródło, foto: samsungmedia