Image default
Internet

Selfie godne Oskara? Tylko z Samsungiem Galaxy Note 3

ellen_degeneres_oscar_selfie_backstage_90sekund

Samsung nie mógł sobie wyobrazić lepszej reklamy dla swoich smartfonów z serii Galaxy, a wszystko za sprawą gali rozdania jednej z najważniejszych nagród filmowych roku, czyli Oskarów. Nowa, charyzmatyczna prowadząca – Ellen DeGeneres postanowiła zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami wieczoru, używając w tym celu Samsunga Galaxy Note 3, którego zresztą testowaliśmy. Efekt możecie podziwiać poniżej.

ellen_degeneres_oscar_selfie_90sekund

Jak widać, spontaniczna fotografia wyszła bardzo dobrze. Przy okazji natychmiast stała się numerem jeden w serwisie społecznościowym Twitter, gdzie została udostępniona, bijąc wszelkie rekordy popularności. Ćwierknięcie Ellen DeGeneres z osobliwym selfie podano dalej w ciągu godziny aż 1,7 mln razy oraz stało się ulubionym wpisem dla ponad 700 tys. osób. W chwili pisania tego tekstu post prowadzącej Oskary dobija do 2,4 mln udostępnień (minęło od wykonania fotografii zaledwie 6h).

Oczywiście jednym z wygranych jest Samsung, który również był sponsorem gali oskarowej. Zdjęcie jest na tyle spontaniczne, że wątpię, abyśmy mogli sugerować tutaj wyreżyserowany scenariusz, w który wciągnięte zostały nieświadome gwiazdy kina. To także koronny przykład, jak w dobie Internetu wypromować markę bez wielkich nakładów finansowych. Rządzi tutaj po prostu przypadek.

W każdym razie myślę, że Samsung może też żałować, że w ręku Ellen nie było najnowszego smartfona z rodziny, czyli Galaxy S5, ale jeśli policzyć ile gwiazd jest w tym obiektywie i ile trzeba by im zapłacić za realną kampanię, to cóż rachunek jest prosty – Oskara za najlepszą promocję zgarniają Koreańczycy ;)

Źródło, foto: dailymail, @theellenshow

4 komentarze

greg Marzec 4, 2014 at 2:08 pm

Wystarczy dodac ze na kilka godzin przed gala gwiazda cwierkala z iphona a zdjecie na gali bylo robione note 3 to jest zal…

Michał Brożyński Marzec 4, 2014 at 2:13 pm

Bo Samsung sponsorował galę, więc to normalne, że prowadzący może mieć w kieszeni co tylko chce, ale z uwagi na umowę sponsorską musiał używać właśnie Note’a 3, chociaż szkoda, że nie był do SGS5. Gdyby sponsorem był Sony, to pewnie Ellen biegałaby z jakąś Xperią itd. Natomiast moim zdaniem – chociaż wiem, że opinie są podzielone – to selfie z gwiazdami było spontanem.

chrum Marzec 5, 2014 at 10:27 am
greg Marzec 5, 2014 at 8:35 pm

dokładnie naprawde trzeba miec nie rowno pod sufitem by myslec ze gwiazdy tak mocno fotografowane nagle robia sobie zdjecie telefonikiem…

Komentowanie zamknięte