Image default
Fotografia

Smartselfie od Sony? Proszę bardzo!

Telefon w kształcie perfum?! SERIO?!

Mówiąc szczerze, patrzę cały czas na te zdjęcia i oczom nie wierze, ale to co widać poniżej to prawda. Sony stworzył smartfona, który nie tylko przybrał tandentny kształt flakonika perfum, ale przede wszystkim przedstawił najlepszy “smartselfie”, dzięki czemu urocze Panie z obrazków mogą dowoli pstrykać sobie autoportrety.

Idealny smartfon do robienia zdjęciu tylu selfie?
Idealny smartfon do robienia zdjęciu tylu selfie?

Moda na zdjęcia typu selfie trwa w najlepsze i widać, że producenci coraz bardziej zwracają uwagę na to, by przednia kamerka była jak najlepsza, ale to co powstało ze znaczkiem Sony na obudowie sprawiło, że przecieram oczy ze zdumienia. Z jednej strony takie gadżety, idealnie pasują stylowo dla japońskiego czy chińskiego rynku, gdzie niewątpliwie jest zbyt na takie “ciekawostki”. My Europejczycy, często nie potrafimy zrozumieć jak równie dziwne rzeczy potrafią się tam sprzedawać. Dlatego taki pomysł ze smartfonem może chwycić i nisza okeślonych użytkowników z pewnością zachwycałaby się tym smartfonem. Generalnie widząc to chyba już nic nie jest w stanie mnie zdziwić ;)

Idealny smartfon dla Pań?
Idealny smartfon dla Pań?

Telefon ma zdecydowanie damski wygląd i co do tego nie ma chyba wątpliwości. Ten “flakonik”, ma na górze obracany aparat, dzięki któremu, w bardzo szybki i… oryginalny sposób można wykonać selfie. Co do specyfikacji technicznej, nie podano ich nigdzie oficjalnie, ale tropem może być wieść ze strony digicame-info, która informuje o tajemniczym aparacie kompaktowym Sony o nazwie KW1, który będzie mógł robić zdjęcia przednią kamerką o rozdzielczości 19,2 megapikseli, wyposażony w autorski sensor Exmor RS, co w tym wypadku absolutnie miażdżyłoby na tym polu konkurencję. Czy to może być nasz “smartselfie”? Całkiem możliwe. Wątpię jednak, by taki gadżet pojawił się u nas, myślę, że nie znalazłby zbyt wielu entuzjastów, aczkolwiek już wyobrażam sobie sytuację kiedy widzę, jak kobieta wyciąga taki telefon z torebki i robi sobie nim zdjęcie. Ach, czego to jeszcze nie wymyślą? ;)

Źródło, foto: digicame-infotheverge