Asus

Śniadanie z Chromebookiem od Asusa?

Sundar-Pichai_90sekund
Sundar Pichai

Zaproszenie na śniadanie-konferencję z Sundarem Pichai’em – starszym wiceprezesem ds. Chrome, Androida i Apps, zaplanowane na 24 lipca, to nie lada gratka dla technologicznych bukmacherów. Oprócz tego, że coraz bardziej tego dnia potwierdzona staje się premiera nowego Nexusa 7, który powstał przy współpracy Google i Asusa, to jeszcze oczekiwać możemy premiery nowego Androida 4.3 Jelly Bean. Moim zdaniem zobaczymy jednak jeszcze coś – Chromebooka od Asusa.

Istnienie urządzenia i zaawansowane prac nad nim potwierdził szef Asusa. Oprócz tego cały technologiczny świat koncentrując się na premierach Moto X czy właśnie Nexusa 7 2 zapomina, że Sundar Pichai, jest specjalistą m. in. od Chrome. Szczerze – nie wyobrażam sobie lepszego terminu dla premiery nowego Chromebooka, którego wyprodukować ma Asus, jak właśnie za 2 dni.

Mielibyśmy zatem lato pełne ofensywy Google, który oficjalnie dostarczy fanom smartfonów 1 sierpnia Moto X, a kilka dni wcześniej odświeżony tablet Nexus 7 i kolejny model Chromebooka. A ten wg przecieków ma pracować na Tegrze 4 od NVIDII. Osobiście najbardziej oczekiwałbym właśnie premiery Asus Chromebooka.

Foto: mrthaibox