Image default
Android

Szybki NEWS: Google Play Music All Access już w Polsce!

Google_Music_All_Access_90sekund

Na tą wiadomość czekałem bardzo długo! Google Play Music All Access, czyli Muzyka Google wreszcie jest dostępne w Polsce! Dla tych, którzy nie kojarzą – Muzyka Play to aplikacja dostępna na smartfonach wraz z systemem Android. W wielu krajach na świecie oprócz tego, że umożliwiała odsłuchiwanie utworów jako standardowy odtwarzacz muzyki w naszym mobilnym urządzeniu, była również serwisem streamingowym, takim jak Spotify, Deezer czy WiMP. Ale nie w Polsce. Aż do teraz :)

Każdy kto do 15 sierpnia zechce skorzystać z usługi zapłaci za nią 15,99 zł miesięcznie. Pierwsze 30 dni jest gratis. Sprawdziłem i rzeczywiście świetnie to działa. Po zalogowaniu jesteśmy poproszeni o dokonanie płatności wynoszącej 0 zł. Jeśli zdecydujecie się na przesiadkę na Muzykę Play po połowie sierpnia, to miesięczny abonament wyniesie 19,99 zł. Jak dla mnie bomba, tyle że do połowy sierpnia korzystam z promocji Deezera, w ramach której mam pełen dostęp do jego biblioteki za 9,99 zł. Dzisiaj jest więc konkurencyjnie, ale już niebawem nie będzie, a wiecie dobrze, że jestem dużym entuzjastą posiadania wszystkiego w jednym miejscu ;)

W każdym razie usługa wystartowała i warto chociażby sprawdzić, czy spełni Wasze oczekiwania. Ja już sobie nie wyobrażam powrotu do zwykłych płyt CD, chociaż z sentymentu czasem coś wrzucę do odtwarzacza. Natomiast dużym plusem Muzyki Play All Access jest również to, że można wgrać do 20 tys. utworów do Chmury Google, które posiadamy w naszej bazie i odsłuchiwać je na dowolnym urządzeniu, na którym będziemy zalogowani w ramach naszego konta. Usługa może też pobrać utwory z iTunes. Ja swoje testy właśnie zacząłem, chociaż na razie tylko jedną nogą, bo mam aktualnie na warsztacie Lumię 1320, więc dostęp do usług Google mam mocno ograniczony.

PS.
TUTAJ włączycie pełną funkcjonalność Muzyki Play :)

Źródło: spidersweb