Image default
Apple

Szybki NEWS: iPhone 6 i 6 Plus w Polsce od 24 października

Ciekaw jestem, czy i u nas padną kolejne rekordy sprzedaży? Najnowsze dzieci Apple, czyli smartfony iPhone 6 i iPhone 6 Plus trafią do sprzedaży 24 października, czyli dokładnie w przyszły piątek! Nie ma jeszcze cen, ale możecie sobie wyobrazić, ile za nowe słuchawki przyjdzie nam zapłacić nad Wisłą! Nigdy tanio nie było, więc i teraz nie liczę na niskie ceny.

Apple konsekwentnie trzyma się swoje planu, aby jego najnowsze smartfony były do kupienia w 115 krajach świata do końca br. Z obecnego kalendarza producenta wynika, że gigant z Cupertino dostarczy swoje flagowe na 69 rynków do końca października. Zastanawiam się, czy obecne kontrowersje ujawniające łamliwość nowych iPhone’ów, słabą baterię oraz niezbyt przydatny u nas chip NFC wpłyną jakoś na sprzedaż tych urządzeń?

Pisałem też niedawno, że właściwie niemal bliźniaczą specyfikację posiada LG Nexus 4 z 2012 roku co Apple iPhone 6, co zapewne wie również wiele innych osób. Ale z drugiej strony są to też dość niezawodne urządzenia, które mimo wszystko są pięknie zaprojektowane i przygotowane do użytku od pierwszego włączenia. Alternatywa w postaci dużego iPhone’a 6 Plus z 5,5-calowym ekranem może nakłonić też wiele osób do przesiadki ze swoich obecnych urządzeń np. z Androidem.

Źródło: zdnet