Image default
Moto X

Szybki NEWS: Motorola szykuje Moto X dla Europy?

Motorola_Jan_14_UK_event_90sekund
Zaproszenie od Motoroli na event 14 stycznia 2014 r.

Motorola rozesłała właśnie zaproszenia na event, który odbędzie się w przyszłym tygodniu, 14 stycznia w Wielkiej Brytanii. Teoretycznie nie powinniśmy być zaskoczeni, ale od razu pojawia się intrygujące pytanie, czym Amerykanie chcą się pochwalić lub co ogłosić? Wiadomo, że będzie chodziło o sprzęt.

Pierwszym tropem, który przychodzi mi do głowy są deklaracje szefa Motoroli odpowiedzialnego za region EMEA, czyli Europę, Afrykę i Bliski Wschód, który w połowie listopada ub. roku stwierdził, że widzi potencjał na tym rynku dla debiutu Moto X. Jeśli te deklaracje nie były płonne, możliwe że supersmartfon Motoroli zawita już wkrótce do Wielkiej Brytanii.

Mnie interesują jeszcze inne kwestie. Ewentualna cena sprzętu oraz miejsce produkcji, chociaż raczej nie ma szans, by komukolwiek opłacało się składać Moto X w USA i potem ciągnąć do UK, a co za tym idzie – zapewne możliwości konfiguracyjne będą zupełnie inne. Wątpię, by klienci mogli skorzystać ze strony Moto Maker. No i najważniejsze pytanie – o ile oczywiście zadebiutuje ten smartfon – czy z powodu tych okoliczności nie straci u nas na swojej wyjątkowości?

Źródło, foto: techradar

3 komentarze

Nazir Styczeń 9, 2014 at 9:18 pm

Ja już zdecydowałem jak Android Phone to tylko Nexus i nic innego jak Moto X/G

Michał Brożyński Styczeń 9, 2014 at 10:05 pm

Niedawno pisałeś, że na Lumię jakąś chcesz się przesiąść. Czyli jednak zmodyfikowany interfejs w Moto X/G nie będzie Ci przeszkadzał?

Nazir Styczeń 12, 2014 at 2:03 pm

Windows Phone 8 to nie Android od producentów vs. Google
Fakt mam w planie kupić niebawem Lumia 1320 lub L1520 z ekranem 6 cala bo coś takiego najbardziej chyba potrzebuję dla mojej wygody i tutaj jest problem bo nie ma innego wyboru niż Nokia czyli aktualizacje MS będą wchodzić z poślizgiem bo Nokia coś tam dopycha swojego w WP8 i inaczej wygląda aktualizacja którą dostaje szybciej np.; AtivS od Samsung z tego co czytam .
Gdybym miał wybór innej oferty WP8 jw. wspomniałem do 6 cala to bardziej mnie by to ucieszyło.
Mój problem polega na tym że mam gotówkę i chce kupić jak potrzebuję zmiany a nie mam wyboru sprzętu i to mnie irytuje

Komentowanie zamknięte