Image default
LG

Szybki NEWS: Nowy LG G FLEX 2 jednak w styczniu?!

Wszystko wskazuje, że jest to jednak całkiem prawdopodobne. Jak podają zagraniczne źródła, druga generacja tego smartfona ma zadebiutować na targach CES w Las Vegas. Michał Brożyński pisząc o nim powątpiewał w premierę właśnie podczas amerykańskich targów, ale dzisiaj wiadomo, że taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Dla fanów LG i nie tylko, jest to z pewnością interesująca wiadomość i przyznam szczerze, że ja również niecierpliwie czekam na więcej informacji na ten temat.

Przeczytaj też
naszą recenzję pierwszej edycji LG G Flex

Źródło podaje, że najnowsza odsłona G Flexa ma wnieść ważne zmiany i co ważne bardzo istotne. Przede wszystkim telefon ma być mniejszy, lecz szczegółów na ten temat brak. Inną kwestią jest ulepszenie samonaprawialnej obudowy, która ma być jeszcze bardziej efektywna. W grę wchodzi oczywiście zwiększenie rozdzielczości ekranu – tutaj mówi się o Full HD.

Przyznam, że zmiany zapowiadają się interesująco. Osobiście cieszę się, że  – najprawdopodobniej – telefon będzie mniejszy. Pierwsza edycja była wręcz kolosalna i dla mnie osobiście mimo wszystko za duża, choć nie jestem przeciwnikiem większych smartfonów. Wszystko ma jednak swoje granice i 6 cali to dla mnie wielkość nie do przejścia, nawet przy zakrzywionym ekranie.

Pozostaje czekać czy wiadomość się potwierdzi. Targi CES startują 6 stycznia 2015 roku, a więc czasu pozostaje niewiele.

Źródło: androidauthority