Szykuj się użytkowniku LG G5 – proces aktualizacji do Androida 7.0 Nougat wystartował!

5

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem lub posiadaczką LG G5, to możesz powoli zacząć wypatrywać aktualizacji do Androida 7.0 Nougat. Proces ten już ruszył i zaczyna się w Korei Południowej. Kilka tygodni później, stopniowo, kolejne kraje będą mogły spodziewać się aktualizacji. Kiedy konkretnie pojawi się w Polsce nie wiadomo, ale to już na prawdę niedługo, bowiem news ten oficjalnie podaje polski oddział LG.

Wiadomość na pewno z gatunku tych dobrych, aczkolwiek LG przez ostatnie lata przyzwyczajał nas, szczególnie polskich użytkowników, że aktualizacje na LG G3 i G4 przychodziły w naprawdę ekspresowym tempie. W tym roku machina ruszyła trochę później, ale i tak całkiem sprawnie, tak więc mogę śmiało napisać, że LG podtrzymuje tradycję.

LG G5 (H850) - 90sekund.pl

LG G5 (H850) – 90sekund.pl

Nowy Android to nie tylko zmiana wyglądu, ale także kolejne funkcje. A te wraz z aktualizacją ma otrzymać G5. Oczywiście ma jeszcze bardziej poprawić się wydajność, co wydaje się wręcz niemożliwe, ponieważ flagowiec Koreańczyków działa naprawdę rewelacyjnie. W ogóle LG G5 to w mojej opinii niedoceniony smartfon. Pomimo odważnych rozwiązań, a przede wszystkim świetnej kultury pracy oraz bardzo dobrego podejścia do fotografii, nie zdobył zaufania klientów, którzy wybierali konkurencję.

Mi osobiście wiele razy przechodziło przez głowę, by wyposażyć swoją kieszeń w ten właśnie model i choć ostatecznie nie zdecydowałem się na G5, to śmiało mogę polecić go każdej osobie, która się nad nim zastanawia, albo chciałaby tegorocznego smartfona premium w dobrej cenie. Jak widać po tym, jak LG dba o użytkowników, warto zainwestować swoje oszczędności. Nawet jeśli niekoniecznie smartfon ten grzeszy urodą, a pomysł na modułowość nie wypalił. To nie powinno go przekreślać.

Źródło: informacja prasowa

Share.

About Author