Image default
Cyfrowy Polsat

T-Mobile to ma rozmach! W puli nagrody za 2,5 mln zł! W tym smartfony Galaxy, telewizory i… BMW!

Od pewnego czasu przyglądam się, jak ustawa antyterrorystyczna namieszała na rynku operatorów telefonii komórkowej. Jak wiadomo – od kilku miesięcy pre-paid trzeba zarejestrować, aby móc z niego korzystać. Ale nie wszystkim do tego spieszno. I na tym wielu operatorów postanowiło dodatkowo skorzystać, przeciągając klientów na swoją stronę: Zarejestruj swoją kartę u nas i odbierz darmowe gigabajty na mobilny Internet, dodatkowe doładowania, minuty na połączenia etc. Ale T-Mobile postanowił rozbić bank. I nie mam pojęcia, jak konkurencja może przebić ofertę różowego operatora!

Od dzisiaj do końca lutego 2017 roku, zaczyna obowiązywać nowa promocja, w ramach której za zarejestrowanie numeru, można wziąć udział w konkursie. Zasady są banalnie proste i w sumie nie widzę powodów, aby nie spróbować! Oto, jak przedstawia je T-Mobile:

(…) Udział w Superloterii jest całkowicie dobrowolny i bezpłatny. Warunkiem udziału jest posiadanie w T-Mobile na kartę zarejestrowanego numeru (lub zarejestrowanie go w czasie trwania Loterii) oraz wysłanie z niego bezpłatnej wiadomości SMS ze zgłoszeniem (o treści ZGODA pod numer 8060).

Za sam fakt posiadania zarejestrowanego numeru w T-Mobile przysługuje jeden los. Swoje szanse w losowaniu można zwiększać doładowując konto. Kolejne losy przyznawane są automatycznie po każdym doładowaniu (według zasady: 5 zł = 1 los; doładowania które nie są wielokrotnością tej kwoty będą zaokrąglane na korzyść klienta w górę, czyli np. 12 zł to 3 losy).

Ale najlepsze jest to, co można w tej loterii wygrać. I pewnie nie zainteresowałbym się tym newsem, gdyby nie fakt, że pula nagród to łącznie 2,5 mln zł, a w ich skład wchodzą następujące rozwiązania:

  • 4 samochody BMW 318i Limousine,
  • 40 telewizorów Samsung UE55KU6670S Curved,
  • tablety Lenovo YOGA Tab 3 Pro LTE,
  • smartfony Samsung Galaxy S6 i HTC Desire 825,
  • zegarki Samsung Gear S3,
  • doładowania, rok ważności konta i inne usługi.

Cóż, brzmi grubo. W sumie nie wiem, co mogłoby jeszcze bardziej zmotywować do przejścia na tę stronę mocy? Oczywiście w perspektywie tego, jak wielu klientów weźmie w tym udział i – oczywiście – jak wielu z nich pomnoży swoje szanse przez doładowania, to i tak zapewne szczęście będzie udziałem niewielkiej grupy osób, aczkolwiek nie będzie też ona taka mała. W końcu najdrożej wypadają tutaj samochody i telewizory, ale reszta produktów, to już sprzęt, którego trochę może pójść w świat, bo cenowo nie jest już tak ekspansywnie, jak przy droższych nagrodach.

W każdym razie oferta naprawdę działająca na wyobraźnię. Więcej szczegółów na jej temat znajdziesz w linku źródłowym pod tekstem.

Źródło: t-mobile