UWAGA! Granie w tę grę grozi otrzymaniem kopniaka z półobrotu prosto w twarz!

2

Żarty się skończyły. Chuck Norris będzie miał swoją grę. Chuck będzie tak łaskawy, że będzie ona dostępna dla wszystkich. Za darmo.

Chuck Norris. Swego czasu Internet wręcz zasypany był żartami na temat tej postaci i do dzisiaj jeszcze słyszy się różne wesołe teksty, które wciąż zadziwiają mnie i równie często bawią – pomimo ich “sucharskiego” wydźwięku. Niemniej, temat nadal nośny, a stworzenie gry, w której główną postacią będzie właśnie słynny Chuck to strzał w dziesiątkę! Tytuł: Nonstop Chuck Norris będzie pozycją z grubsza polegającą na walce – cóż za zaskoczenie :P – z wirtualnymi przeciwnikami, których pokonanie prowadzić będzie do następnych plansz i leveli. Nie ma w tym co prawda nic szczególnego, ani pociągającego, ale kto nie chciałby wcielić się w słynnego Strażnika Teksasu(?), który pomimo swojego wieku (77 lata) trzyma się całkiem nieźle. Zresztą wszyscy dobrze wiemy, jak skończy się granie w tę pozycję. Chuck i tak wygra :D.

Jak widać moda na promowanie gier mobilnych jest na czasie, słynny Terminator – czyli Arnold Schwarzenegger, czy swego czasu Liam Neeson, również reklamowali gry dostępne na mobilne platformy. W sumie nie trudno się dziwić, ilość pobrań i popularność takich pozycji, jak Mobile Strike czy Clash o Clans jest ogromna, a co za tym idzie powiew dolara równie korzystny. Przyznam, że dla zabawy na pewno sam zainstaluję grę z Norrisem (w końcu nie na co dzień można przyłożyć komuś z półobrotu prawda?). Gra będzie dostępna na Androidzie i iOS już w kwietniu.

PS. Dobra, to przyznać się kto miał w głowie tę melodię w trakcie czytania tego testu? :P

Źródło: slashgear, YT

Share.

About Author